امروز


طراحی سایت
سه شنبه - 8 فروردين 1396
Tuesday - Mar 28 2017

خبرنامه تورهای تخفیف دار


با عضویت در خبرنامه

شبکه تورهای تخفیف دار

شما هم می توانید از تمام تورهای
لحظه آخری و تخفیف دار اصفهان
در ایمیل خود خبردار شوید!!!

آخرین نظرات

همکاران

 • haj0.png
 • alitalia.png
 • airfrance.png
 • turkish.png
 • cao0.png

اطلاعات تماس

"عــتــیــق گــشــت اصــفــهــان"

 

آدرس: اصـفـهـان، خـیـابـان کــمــال

روبـــروی شـهــرداری مـنـطـقـه ســه

تــلـفـن:  (خط ویژه) 7560 3228 031

وب سایت:       www.AtighGasht.ir

ایــمــیــل:        Info@Atighgasht.ir

 

راهنمای رزرو تورهای مسافرتی

 

تورهای مسافرتی داخلی از اصفهان

 

آژانس مسافرتی عتیق گشت اصفهان با هفت سال سابقه کاری در زمینه خدمات مسافرتی مفتخر به ارائه خدمات تورهای مسافرتی داخلی از اصفهان است! هدف ما برگزاری تورهای با کیفیت ایرانگردی است تا همه بتوانند ایران عزیزمان را بیشتر و بهتر بشناسند.

از جمله تورهای مسافرتی داخلی موجود این آژانس مسافرتی می توان به تور هوایی مشهد، تور مشهد با قطار و اتوبوس، تور کیش، تور هوایی قشم و تور زمینی قشم اشاره کرد.

 

تور اصفهان | تورهای اصفهان | تور از اصفهان | تور مسافرتی اصفهان | تور مسافرتی از اصفهان

 

 • تورهای مشهد مقدس از اصفهان

  آژانس مسافرتی عتیق گشت اصفهان با هفت سال سابقه کاری در زمینه خدمات مسافرتی مفتخر به ارائه خدمات تورهای مسافرتی مشهد مقدس از اصفهان است!

  تور هوایی مشهد مقدس از اصفهان

  پرواز برای تور هوایی مشهد از اصفهان هر روز هفته برقرار است. خدمات تور مشهد از اصفهان این آژانس مسافرتی شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، انتقال از فرودگاه به هتل و برعکس، سه شب و چهار روز یا چهار شب و پنج روز (متناسب با تور انتخابی) اقامت در هتلهای سه، چهار و پنج ستاره و صبحانه و ناهار و شام است. برای آگاهی از جزئیات تور مشهد از اصفهان و هتل های موجود به صفحه تور هوایی مشهد از اصفهان مراجعه کنید!

  تور مشهد مقدس با قطار و اتوبوس از اصفهان

  برای تور زمینی مشهد مقدس از اصفهان طبق برنامه ریزی ها، هر روز هفته رفت با قطار و اتوبوس موجود است. خدمات تور شامل بلیط رفت و برگشت، انتقال از راه آهن به هتل و برعکس، چهار شب و پنج روز اقامت در هتل آپارتمان و هتل سه ستاره، صبحانه و ناهار و شام است. مدت کل تمام تورهای زمینی مشهد از اصفهان شش شب و هفت روز است که شامل دو شب و دو روز رفت و برگشت و چهار شب و پنج روز اقامت می باشد. برای آگاهی از جزئیات تور زمینی مشهدمقدس از اصفهان و هتل های موجود می توانید به صفحه های تور مشهد مقدس با قطار از اصفهان و تور مشهد مقدس با اتوبوس از اصفهان مراجعه کنید!

   

 • تورهای جزیره کیش از اصفهان

  آژانس مسافرتی عتیق گشت اصفهان با هفت سال سابقه کاری در زمینه خدمات مسافرتی مفتخر به ارائه خدمات تورهای مسافرتی جزیره زیبای کیش از اصفهان است!

  تور هوایی جزیره کیش از اصفهان

  برای تور هوایی جزیره کیش از اصفهان هر روز هفته پرواز موجود است. خدمات تور کیش از اصفهان این آژانس مسافرتی شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، انتقال از فرودگاه به هتل و برعکس، سه شب و چهار روز و یا چهار شب و پنج روز (متناسب با تور انتخابی) اقامت در هتل های سه، چهار و پنج ستاره و صبحانه (در هتل های قائم فاز جدید و قدیم ناهار نیز ارائه می شود) می باشد. برای آگاهی از جزئیات تور کیش از اصفهان و هتل های موجود به صفحه تورهای کیش از اصفهان مراجعه کنید!

   

 • تورهای جزیره قشم از اصفهان

  آژانس مسافرتی عتیق گشت اصفهان با هفت سال سابقه کاری در زمینه خدمات مسافرتی مفتخر به ارائه خدمات تورهای مسافرتی جزیره زیبای قشم از اصفهان است!

  تور هوایی زمینی جزیره قشم از اصفهان

  برای تور مسافرتی جزیره قشم پرواز دوشنبه و پنجشنبه هر هفته (در صورت تکمیل ظرفیت) موجود است. برای جزیره قشم با قطار از اصفهان نیز تاریخ های زوج یا فرد هر ماه (یک روز در میان) رفت موجود است.

  بیشتر مسافرین تمایل به سفر با قطارهای مسافرتی دارند به همین خاطر برای تور قشم با قطار از اصفهان لازم است چند هفته پیش از سفر اقدام به رزرو تور مسافرتی قشم کنید!

  خدمات اختصاصی تور هوایی قشم شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما و انتقال از فرودگاه به هتل و برعکس و تور زمینی قشم شامل بلیط رفت و برگشت قطار و وسیله حمل و نقل دریایی و انتقال از اسکله به هتل و برعکس است. خدمات مشترک شامل دو شب و سه روز و چهار شب و پنج روز (متناسب با تور انتخابی) اقامت در هتل های چند ستاره و صبحانه است.

   

 

راهنمای رزرو تورهای مسافرتی