امروز


طراحی سایت
يكشنبه - 7 خرداد 1396
Sunday - May 28 2017

خبرنامه تورهای تخفیف دار


با عضویت در خبرنامه

شبکه تورهای تخفیف دار

شما هم می توانید از تمام تورهای
لحظه آخری و تخفیف دار اصفهان
در ایمیل خود خبردار شوید!!!

آخرین نظرات

همکاران

  • taban0.png
  • klm.png
  • etihad.png
  • mahan0.png
  • naft.png

عتیق گشت اصفهان

آدرس: اصفهان، پل فردوسی، خیابان شیخ صدوق شمالی، ساختمان عتیق گشت، کدپستی 8163655484

تلفن:                      1165 3665 031

وب سایت:      https://atighgasht.ir

ایمیل:               info@atighgasht.ir

افراد کمی دقت کافی برای خواندن این خط دارند. اگر در حال خواندن هستید پیشنهاد ویژه عضویت در "شبکه تورهای لحظه آخری اصفهان" را برای شما داریم.

آژانس های مسافرتی اصفهان 2

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 2.33 (3 رای)

در مقاله آژانس های مسافرتی اصفهان 1 دو معیار برای انتخاب آژانس مسافرتی ارائه دهنده خدمات سفرمان ارائه شد. در مقاله آژانس های مسافرتی اصفهان 2 به بررسی دو معیار دیگر در انتخاب آژانس مسافرتی می پردازیم.

3- برخورد مسئولین بخش فروش تور مسافرتی

برخورد مسئولین بخش فروش از آن جهت مهم است که نمایانگر ارزش شما برای آژانس مسافرتی است. آیا آژانس مسافرتی به شما به چشم یک مسافر گذری نگاه می کند و یا تمایل دارد شما یکی از مسافرین دائمش باشید؟! در حالت اول احتمالا آژانس مسافرتی به دنبال ارائه خدمات با کیفیت برای جذب شما نیز نمی باشد!

4- سابقه آژانس مسافرتی و توصیه دوستان و آشنایان

بدون شک یکی از مهمترین معیار های انتخاب آژانس مسافرتی، فعالیت گذشته و میزان رضایتمندی از آن است. پیش از انتخاب باید بررسی کنید که آژانس مسافرتی تا چه اندازه در ارائه خدماتش موفق بوده است؟! به همین خاطر بخشی در وب سایت آژانس مسافرتی عتیق گشت اصفهان با عنوان "نظرات مسافرین قبلی" در نظر گرفته شد تا به مرور زمان منبع خوبی برای ارزیابی خدمات این آژانس مسافرتی اصفهان باشد.

امیدواریم با مطالعه این 4 معیار در انتخاب آژانس مسافرتی ارائه دهنده خدمات سفر لذت بخش بعدیتان بهترین انتخاب را داشته باشید.